Odważ się pokazać swoje uczucia!

Kiedy ostatnio odważyłaś się powiedzieć to, co czujesz? Z B.U. nie musisz się dłużej ukrywać! Bądź sobą i pokaż światu jaka jesteś naprawdę! Weź udział w konkursie #BUnofilter i pokaż na zdjęciu swoje prawdziwe JA! Masz szansę na tytuł dziewczyny B.U. oraz udział w niesamowitej sesji zdjęciowej z Dawidem Kwiatkowskim! Nie możemy doczekać się Twojego zgłoszenia!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ

Krok 1
Wybierz zdjęcie
Krok 2
Wybierz swój nastrój
Krok 3
Dodaj swoje zdjęcie

Celebrate every you with no filter!

Zobacz najnowszy film B.U.

Zostań nową Dziewczyną B.U.!

Co tydzień B.U. wybiera Dziewczynę Tygodnia!
Żeby nią zostać BĄDŹ SOBĄ i pokaż światu swoje prawdziwe JA! Wgraj zdjęcie, które odzwierciedla Twoje uczucia, wybierz swój nastrój i gotowe!

W finale konkursu Jury wybierze Dziewczynę B.U., która weźmie udział w niesamowitej sesji zdjęciowej z Dawidem Kwiatkowskim!
Może będziesz to właśnie Ty?
Do dzieła!

Instagram feed

DZIEWCZYNA TYGODNIA

6-13.7 MonikaKraśniewska

OSTATNIE NEWSY

Dziewczyny!

Nie uwierzycie, jaka niesamowita historia się wydarzyła! Dawid Kwiatkowski (tak, tak, właśnie ten Dawid Kwiatkowski!) został Ambasadorem marki B.U.
Wiecie co to oznacza? Teraz wszystkie macie szansę zawalczyć o super nagrody, a w tym… o wyjątkową sesję zdjęciową wraz z Dawidem! Pamiętajcie, że nasz Ambasador, podobnie jak marka B.U. kocha dziewczyny szczere, naturalne i nie bojące się pokazywać swojego prawdziwego ja! Czy jesteście takimi dziewczynami?

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! Pokażcie nam siebie!

13.05.16 DAWID KWIATKOWSKI AMBASADOREM MARKI B.U.